پارسا نیوز

اخبار تحلیلی - خبری مستقل و فوری

پارسا نیوز

اخبار تحلیلی - خبری مستقل و فوری

این سایت اطلاع رسانی بی طرفانه در رابطه با انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران میباشد و به هیچ گروه و جناح سیاسی وابستگی ندارد.
طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات

۳ مطلب در تیر ۱۳۹۶ ثبت شده است

رضا هلالی و روح الله بهمنی، روز ۲۰تیرماه توسط اطلاعات سپاه دستگیر شده اند

 آژانس ایران خبر

تیر ۳۰, ۱۳۹۶

 

رضا هلالی به جرم ارتباط با جاسوس موساد، بازداشت است. بعد از انتشار خبر اولیه، دستگیری دو مداح معروف تهران،  رضا هلالی و  روح الله_بهمنی به جرم  جاسوسی برای اسرائیل و انتشار اخبار متفاوت درباره آنها، روح الله بهمنی با انتشار ویدیویی عملا خواست تا این موضوع را تکذیب کند، البته از هلالی، هیچ خبری نشد!!

ولی حامیان هردو مداح صرفا با استناد به آن فیلم، اصل خبر را تکذیب و شایعه دشمنان دانستند!!

براساس اعلام یک منبع موثق، رضا هلالی و روح الله بهمنی، روز ۲۰تیرماه توسط اطلاعات سپاه دستگیر شده اند. جرم اصلی این افراد بطور خاص ارتباط با سازمان اطلاعات اسرائیل(موساد) بوده است.

متهم اصلی این پرونده رضا هلالی میباشد و روح الله بهمنی بخاطر دوستی و روابط بسیار نزدیکی که با هلالی داشته و از روابط او اطلاع کامل داشته، بازداشت شده است.

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۱ ۳۱ تیر ۹۶ ، ۱۱:۵۸
پارسا نیوز:
محمدجواد ظریف در شورای روابط خارجی امریکا:
با دشمن فرضی ساختن از ایران کاری پیش نمی‌رود

 محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان که از روز جمعه به منظور شرکت در مجمع عالیرتبه صلح به میزبانی سازمان ملل در نیویورک به سر می‌برد، بامداد سه‌شنبه به وقت ایران مهمان برنامه پرسش و پاسخ شورای روابط خارجی اتحادیه اروپا به میزبانی ریچارد هاس، تحلیلگر ارشد مسائل سیاست خارجی بود. در ابتدای این نشست ریچارد هاس مقدمه‌ای کوتاه از سابقه وزیر امور خارجه ایران ارایه و اشاره کرد که محمد جواد ظریف، دانش‌آموخته امریکا است. نخستین سوال از وزیر خارجه ایران به وضعیت کلان در خاورمیانه اختصاص داشت و مجری از رییس دستگاه دیپلماسی ایران سوال کرد که چرا از سرتاسر جهان این خاورمیانه است که همواره میزبان ناآرامی‌ها و برخی ناامنی‌ها است؟ محمدجواد ظریف پاسخ خود را با عبارت «به نام خدا» آغاز کرد و با مدد از این عبارت اشاره کرد که ما در منطقه‌ای زندگی می‌کنیم که برخی تندروی‌ها با نام خداوند انجام می‌شود و تلخی وضعیت در منطقه ما نیز از همین مساله است، 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ تیر ۹۶ ، ۱۶:۳۶

٢٠ روز مانده به تحلیف رییس‌جمهور، بررسی اسامی احتمالی کابینه، در پارلمان چالش برانگیز شد

 

سایه «کابینه» در بهارستان

زینب صفری

«اخبار خوب و خوشایندی از بستن لیست کابینه به گوش نمی‌رسد مخصوصا در تیم اقتصادی. امیدوارم این اخبار درست نباشد.» این توییت ١٥٠ کاراکتری الیاس حضرتی، نماینده تهران و عضو کمیته تعامل فراکسیون امید بر سر چینش کابینه خلاصه همه زمزمه‌هایی است که این روزها از راهروهای بهارستان و حرف‌های در گوشی نمایندگان به گوش می‌رسد. صبح دیروز پیش از آغاز جلسه علنی نمایندگان یک نشست غیرعلنی درباره کابینه دوازدهم داشتند و توییت حضرتی بعد از این جلسه نشان داد نگرانی‌های اخیر اصلاح‌طلبان درباره کابینه بی‌سبب نبوده است. چند روز پیش محمدرضا عارف گفته بود «در انتخابات اردیبهشت هیچ شکی نیست که پیروزی روحانی مدیون اصلاح‌طلبان است. خواهش ما در آستانه تشکیل دولت دوازدهم همراهی و هماهنگی با فراکسیون امید است»؛ سخنانی که با هجمه‌ای از سوی برخی چهر‌ه‌های دولت همچون حسام‌ا‌لدین آشنا و محمد فاضلی رییس مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست‌جمهوری مواجه شد و آن را سهم‌خواهی عارف از دولت تلقی کردند؛ 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ تیر ۹۶ ، ۱۶:۲۹