پارسا نیوز

اخبار تحلیلی - خبری مستقل و فوری

پارسا نیوز

اخبار تحلیلی - خبری مستقل و فوری

این سایت اطلاع رسانی بی طرفانه در رابطه با انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران میباشد و به هیچ گروه و جناح سیاسی وابستگی ندارد.
طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات
۲۸ ارديبهشت ۹۶ ، ۲۳:۵۱

اخبار مهندسی و تقلب توسط سپاه

مردم هشیار و مراقب باشید و ساده اندیشی نکنید.

خبرهایی که در فضای مجازی پخش شده است حاکی از آنست که سپاه قصد دارد با مهندسی و با رای های مجددی که قرار است توسط افراد مشخص شده و با المثنی داده شود برد قطعی رئیسی را محقق سازد. در همین رابطه سپاه به آقای روحانی هم خبر داده که باید نتیجه انتخابات هر چه شد را بپذیرد که این حرف در واقع اعلام باخت او از روز قبل از انتخابات میباشد. در این زمینه همه ما باید هشیار باشیم و هر گونه تقلب را رد کنیم و جلوی آن بایستیم.  

سپاه میخواهد رای رئیسی با تقلب و انواع شیوه ها به میزانی برسد که از آن نقطه دیگر با مهندسی بتواند برد رئیسی را تضمین کند. همه میدانند که او هرگز نخواهد توانست در یک انتخابات منصفانه آقای روحانی را شکست بدهد.

در حال حاضر بیش از یک میلیون شناسنامه المثنی وجود دارد که بمعنی اینستکه عده ای دوبار میتوانند رأی بدهند یعنی هم با شناسنامه خودشان و هم با یک شناسنامه المثنی.

سپاه سعی میکند در کشورهای سوریه و عراق و لبنان و افغانستان برای رئیسی رای جمع آوری کند. بقول خامنه ای الان 38 سال تجربه انتخابات وجود دارد و همه شیوه ها را فرا گرفته اند.

همچنین خبرهایی حاکیست که قرار است سپاه و نیروهای مسلح هم در پادگانها رای جمع کنند و هم در بیرون از پادگانها که این هم از شیوه های دیگر است.

خود این مجموعه رای که در بالا ذکر شد چند میلیون رای برای رئیسی خواهد آورد که ادامه اش هم با میزان رای که خودش میاورد و با مهندسی بعدی برد رئیسی محقق میگردد.

قرار هم است با اعلام اینکه هیچکس حق ندارد در رابطه با آمار انتخابات حرفی بزند و این را به ستاد روحانی اعلام هم کرده اند اگر روحانی بخواهد حرکتی هم بکند در نطفه و در دم او را خفه میکنند.

در نتیجه همه مردم باید هشیار و مراقب باشند و هر گونه تقلب و حرکتی از این نوع را افشا کنند و به اطلاع عموم برسانند.

واقعیت این است که اگر سپاه بتواند خطش را بدین شکل پیش ببرد به دوران کهریزک و اسید پاشی و دستگیریهای خودسرانه و اراذل و اوباش و جمع آوری بشقاب ها به میزان چند برابر برخواهیم گشت.

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۶/۰۲/۲۸

نظرات  (۱)

چرادروغ می گوییدخائن ها

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی